Цифровий маркетинг

Розробка веб сайтів та
UX / UI дизайн

Автоматизація маркетингу та
Воронки продажів

Landing Pages &
SEM

Рішення для Стартапів

Безкоштовний консалтинг

Goldweb Solutions

Застосовуємо інструменти цифрового маркетингу, які працюють на ваш успіх

Ми розробляємо унікальні рішення, що поєднують в собі сучасні веб-технології, модний UX / UI дизайн та інструменти цифрового маркетингу.

Goldweb Solutions пропонує вам індивідуальний підхід до забезпечення ефективності вашого бізнесу у кожному створеному нами рішенні.

Ваш проект буде успішним, якщо Ви довірите розробку професійній команді Goldweb Solutions.

UX / UI дизайн

UX / UI дизайн

Сучасний веб-дизайн (UX / UI) - одна з наших сильних сторін, яка, безумовно, стане вашою конкурентною перевагою. Навіть класний функціонал з якісним кодом не буде ефективним без чіткого інтуїтивного інтерфейсу, створеного за сучасними правилами UI / UX дизайну.

Якісний дизайн вимагає ретельності, уваги до деталей, професійної експертизи на всіх етапах - від ескізу, створення прототипів та вибору шрифтів до етапу програмування інтерфейсу.
Технології, з якими ми працюємо
 • Адаптивний дизайн, анімації
 • Розробка (Figma, Sketch, Adobe Photoshop & Illustrator)
 • Створення вайрфреймів та прототипів (Figma)
 • Передача дизайн-активів (Zeplin)
Веб-розробка та SEO оптимізація веб-сайтів

Веб-розробка та SEO оптимізація веб-сайтів

Більшість наших проектів успішно реалізуються на відомій CMS WordPress. Ця платформа обрана нами завдяки широкому спектру її використання - від Landing Page до складних веб-магазинів. WordPress CMS має високий рівень підтримки, а також дозволяє нам забезпечити зручне керування сайтом для персоналу клієнтів.

Ми пропонуємо декілька різних пакетів SEO налаштуваннь сайтів, які мають вирішальне значення для початкового етапу просування вашого веб-сайту.
Технології, з якими ми працюємо
 • HTML5, CSS3, SASS, LESS, Bootstrap, Foundation
 • JavaScript, ES6, jQuery, Ajax, JSON, TypeScript
 • PHP, Laravel
 • MySQL/MariaDB, MS SQL, MongoDB
 • WordPress, Woocommerce
 • QA (Manual Testing, Web Based Testing Applications, RESTful API testing, Functional / Non-Functional)
Автоматизація маркетингу та Воронки продажів

Автоматизація маркетингу та Воронки продажів

А Ви вже використовуєте воронку продажів для свого бізнесу? Ми доможемо створити потрібну вам Автоматизацію маркетингу та авто-воронки продажу. Goldweb Solutions об'єднає всі ваші потреби в цифровому маркетингу в одне продумане рішення. Після налаштування автоматизації ми зробимо всю рутинну роботу за вас. Ми регулярно перевіряємо ваші автоматизовані процеси та тригери на наявність нових даних та щоразу їх вдосконалюємо.

Завдяки автоматизації вам більше не доведеться витрачати час на повторювані завдання. Автоматизація виконає для вас всі процеси для комунікації з клієнтами у фоновому режимі, щоб ви могли знайти час на важливіші завдання. Вам не знадобиться додатковий час або працівник - Автоматизація робить те, на що у вас немає часу!
Технології, з якими ми працюємо
MailChimp / Google Analytics / ActiveCampaign Landing pages / Zapier / Integromat / CRM solutions / Messengers / Google Docs, Sheets Google Adw / Facebook and Instagram Adw
Управління проектами

Управління проектами

Наші процеси по управлінню проектами базуються на методології Agile. Ми надаємо детальну оцінку витрат на проект, що зручно та зрозуміло для наших замовників.

Проект розбитий на окремі етапи, які зручно координувати і контролювати. Наші рішення завжди унікальні, модні та враховують цілі та вимоги вашого бізнесу.
Технології, з якими ми працюємо
 • Asana, Trello, Jira
 • Agile, Scrum
 • Git, SVN
GoodFirms Badge
up