5.2016
5.2016
Вибір доменного імені, авторські права, проблеми з логістикою, соціальні мережі – все це потрібно враховувати при виборі назви для бізнесу. Але головне – ім’я компанії має відображати суть бізнесу і бути досить хорошим і чіпляти. Намагайтесь уникати 4 найбільш поширених помилок в неймінгу.
Інтернет дозволяє компаніям продавати продукцію покупцям по всьому світу. Коли бренд зростає, з’являється потреба у виході на ринки інших країн. Тут може виникнути проблема, якщо ім’я важко перекладати або воно має сенс лише на одній мові.
З розвитком інтернет-бізнесу хороших доменних імен залишилося не так багато. Тому новим підприємцям доводиться йти на хитрощі, щоб придумати цікаву назву. Але цей шлях ризикований – є ймовірність переборщити і потім пояснювати кожному клієнту, що означає ім’я компанії.
З одного боку, ви не повинні вибирати занадто однозначну назву – ім’я компанії має підтримувати розвиток і тривалу еволюцію. З іншого боку, називати компанію варто так, щоб назва підтримувала зростання в короткостроковій перспективі.
Зараз ціна на деякі домени в зоні .com може доходити до декількох десятків тисяч доларів – це нормально. У той же час це гігантський бар’єр для новачків: таких сум на купівлю доменного імені у невеликій компанії, швидше за все, просто не буде.
Але є величезна кількість альтернатив – .me, .is, .club та інші. Підприємці радять не зациклюватися на домені .com і вибрати доменне ім’я, яке допоможе ще краще відобразити суть діяльності компанії.
Одна проста порада – вибираючи назву бізнесу, потрібно відштовхуватися від того, що воно буде означати для покупця.
Протестуйте ідеї на свій цільовій аудиторії. Уникайте ярликів і кліше, чітко розумійте, що ви продаєте, щоб підібрати найбільш підходяще ім’я.